PŘÍŠTÍ BURZA 15.10.2023 v Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem.

On-line vstupenky

!POZOR!

Návštěvníci s on-line vstupenkou mají vyhrazený samostatný vchod z atria CPI Centra!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Proč koupit vstupenku on-line?

Tak na to je jednoduchá a rychlá odpověď. Celé Vaše odbavení u vstupu je s on-line vstupenkou rychlejší. Po tom, co Vám přijdou on-line vstupenky na Váš mobil, si je stáhnete do mobilu a při vstupu nám je postupně ukážete. My si je přes QR kód načteme a hned vidíme, jejich platnost a okamžitě se můžete pustit do chovatelů, kteří na Vás čekají. Při únorové burze jsme zjistili, že 150 přednostních vstupenek, bylo odbavených maxilmálně během 10 minut. Věřte, že čím víc se prodá základních vstupenek on-line, tím rychleji zvládneme Váš nápor a nebudete muset, tak dlouho čekat.. Nemusíte čekat ve frontě na vstupenky a dostanete se tak na burzu o něco dřív.

Pro návštěvníky s on-line vstupenkou máme vyhrazený samostatný vchod. Takže si můžete být jistý, že nebudete muset čekat takovou frontu a pššššt… Díky rychlejšímu odbavení se dostanete dřív na burzu. Stačí prostě využít vchodu u restaurace. Tenhle vchod najdete fakt jednoduše, stačí si vyjít buď pár schodů, které najdete po levé straně hlavního vchodu do hotelu Clarion. A jestli schody nedáte, tak i na Vás myslíme…. Stačí zajít do průchodu z Masarykovy ulice a jste tam.

Pokud se bojíte, koupit s předstihem on-line vstupenku, protože Vám do toho může něco přijít, onemocníte a vstupenka propadne, tak i to máme vyřešený. Stačí, když nám nejpozději den, před plánovaným termínem burzy, napíšete na e-mail info@teraristikausti.cz žádost o storno vstupenek a my Vám buď vrátíme jejich cenu, nebo je převedeme na další měsíc. Záleží to jen na Vás. Do žádosti stačí napsat číslo objednávky, nebo čísla vstupenek a jak si přejete celou věc vyřešit. Tak se nebojte a nakupujte vstupenky on-line.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet