PŘÍŠTÍ BURZA 18.12.2022 v Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem.

Vstupné

VSTUPENKY

 

!POZOR! Od dubna samostatný vchod pro on-line vstupenky (platí pro přednostní a základní on-line vstupenky)

vs_přednostní vs_základní

 

Proč koupit přednostní vstupenku?

Sice za tenhle typ vstupenky dáte 100 Kč, ale jestli nemáte rádi nápor návštěvníků, tak jsou tyhle vstupenky pro Vás jak dělané, protože jejich počet je omezený. Můžete přijít v čase mezi 09.00 – 10.00 hod. A všichni víme jak to je. Nikdo z nás se nechce cpát v zaplněných prostorách, chcete mít ten největší výběr a nového mazlíka si v klidu vybrat, popovídat s chovatelem, nechat si poradit. S přednostním vstupem si vyberete ty nejlepší a nejkrásnější kořeny do terárií a akvárií, rostliny a exotické ovoce. Jo a nesmíme, zapomenout. Víte, jak to na burzách chodí s krmným hmyzem a hlodavci. Čím dřív přijdete, tím větší výběr krmení máte. Jestli chcete tenhle „nadstandard“, tak si honem pořiďte on-line přednostní vstupenku, protože tu na místě neseženete. Kdo u nás přednostní vstupenku nepotřebuje? Rozhodně ji nemusíte kupovat dětem do 15 let a nepotřebují ji ani držitelé ZTP.

 

Proč koupit základní vstupenku?

S touhle vstupenkou máte zaplacený vstup kdykoliv od 10.00 – 12.00 hod. Sice jsou levnější a stojí 60 Kč, ale už musíte počítat s tím, že jejich počet je neomezený. Výběr od 10.00 hod. pořád stojí za to a seženete na burze vše, co potřebujete. Tyhle vstupenky můžete koupit on-line na webu. Její výhoda, ale je, že ji seženete i na místě v den konání akce. Kdo má základní vstupenku ZDARMA? Děti do 15 let, starší 60 let a držitelé průkazu ZTP.

 

Proč koupit vstupenku on-line?

Tak na to je jednoduchá a rychlá odpověď. Celé Vaše odbavení u vstupu je s on-line vstupenkou rychlejší. Po tom, co Vám přijdou on-line vstupenky na Váš mobil, si je stáhnete do mobilu a při vstupu nám je postupně ukážete. My si je přes QR kód načteme a hned vidíme, jejich platnost a okamžitě se můžete pustit do chovatelů, kteří na Vás čekají. Při únorové burze jsme zjistili, že 150 přednostních vstupenek, bylo odbavených maxilmálně během 10 minut. Věřte, že čím víc se prodá základních vstupenek on-line, tím rychleji zvládneme Váš nápor a nebudete muset, tak dlouho čekat.. Nemusíte čekat ve frontě na vstupenky a dostanete se tak na burzu o něco dřív.

Pro návštěvníky s on-line vstupenkou máme vyhrazený samostatný vchod. Takže si můžete být jistý, že nebudete muset čekat takovou frontu a pššššt… Díky rychlejšímu odbavení se dostanete dřív na burzu. Stačí prostě využít vchodu u restaurace. Tenhle vchod najdete fakt jednoduše, stačí si vyjít buď pár schodů, které najdete po levé straně hlavního vchodu do hotelu Clarion. A jestli schody nedáte, tak i na Vás myslíme…. Stačí zajít do průchodu z Masarykovy ulice a jste tam.

Pokud se bojíte, koupit s předstihem on-line vstupenku, protože Vám do toho může něco přijít, onemocníte a vstupenka propadne, tak i to máme vyřešený. Stačí, když nám nejpozději den, před plánovaným termínem burzy, napíšete na e-mail info@teraristikausti.cz žádost o storno vstupenek a my Vám buď vrátíme jejich cenu, nebo je převedeme na další měsíc. Záleží to jen na Vás. Do žádosti stačí napsat číslo objednávky, nebo čísla vstupenek a jak si přejete celou věc vyřešit. Tak se nebojte a nakupujte vstupenky on-line.

 


 

vs_přednostní vs_základní

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet